kibarlı panax kibarlı panax

Cemre Seti

 
Kibarlı Cemre 19 şifalı bitkiden uzun yılların deneyimi sonucu elde edilen Bitkisel Gıda Takviyesi dir. Ürün seti 4 parçadan oluşmaktadır:  Cemre Zencefil Karışımlı Aromatik Su (Zencefilli): 1 adet, 1 lt’lik ambalaj. Cemre Lahana Karışımlı Aromatik Su (Lahanalı): 2 adet, 1 lt’lik ambalaj.

cemre seti

 
ETKEN MADDE / BESİN ÖĞESİ
Üzüm sirkesi
Limon suyu
Nane
Kişniş
Karaman kimyonu
Bamya çiçeği
Savoy lahanası
Zencefil
Zeytin yaprağı
Zerdeçöp
Karanfil
Karabaş otu
Sarımsak
Tarçın
Akdiken
Alıç
Meyan Kökü
Sarı kantaron
Maydanoz
Bitkisel Çay

 
İÇİNDEKİLER
Nane (toprak üstü) Mentha longilolia, Kişniş (yaprak) Coriandrum sativum, Karaman kimyonu (meyve) Cuminum cyminum, Bamya çiçeği (çiçek) Hibiscus sabdariffa, Savoy lahanası (yaprak % 50) Brassica oleracea alt tür ve varyeteleri, Üzüm sirkesi, Limon suyu, Zencefil (rizom %15) zingiber officinale, Zeytin yaprağı (yaprak) olea europea, Zerdeçöp (rizom) curcuma longa, Karanfil (çiçeği tomurcuğu) Eugenia caryophyllata, Karabaş otu (çiçek durumu) lavandula cariensis, Sarımsak (soğanı) Allium sativum, Tarçın (kabuk) Cinnamomum Sp., Akdiken (meyve) Rhamnus catharticus, Alıç (çiçek) crataegus Sp., Meyan Kökü (kök) Glycyrrhiza glabra, Sarı kantaron (toprak üstü) Hypericum perforatum, Maydanoz (yaprak) Petroselinum Sp.

 
KULLANIM ŞEKLİ
Lahanalı Bitkisel Aromatik Su:Yemeklerden 20 dk. önce aç karın ile 1 çay bardağı günde 2-3 defa gıda takviyesi olarak içilmesi tavsiye edilir.İstenirse 1 bardak su veya meyve suyuna karıştırarak içilebilir.Zencefilli Bitkisel Aromatik Su:Yemeklerden sonra tok karın ile 1/4 (çeyrek çay bardağı) günde 2-3 defa gıda takviyesi olarak içilmesi tavsiye edilir.İstenirse 1 bardak su veya meyve suyuna karıştırarak içilebilir.

 
SAKLAMA KOŞULLARI
Sıkıca kapatın ve çocukların ulaşamayacağı buzdolabında saklayın.12 yaş altı, hamile ve emzirenlerin kullanması tavsiye edilmez. Son kullanma tarihi üretim yılından itibaren 6 aydır.

 
BAKANLIK İZNİ Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 18.08.2011 tarih ve G34-8854 sayılı izni ile Türk Gıda Kodeksine uygun olarak ISO 22000:2005 HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi kurulu tesislerde Başakşehir/istanbul’da üretilmiştir.

 
YAN ETKİSİ
Yardımcı bitkisel destek ürünlerini gıda takviyesi olarak kullananlarda bilinen bir yan etki görülmemiştir.

sipariş ver

Önemli Uyarı
Şuanda ziyaret etmiş olduğunuz websitesi, Kibarlı Bitkisel Ürünleri yetkili web adresidir. Kibarlı ürünleri faydalarını yazılı olarak anlatan ve endikasyon belirten web sitelerine itibar etmeyiniz.
Kibarlı Firması ile telefonda birebir görüşme imkanı sağladığını idda eden firmalardan herhangi bir Kibarlı ürünü temin etmeyiniz. Kendilerini “Kibarlı Anabayisi” yada “Kibarlı Genel Merkezi” olarak tanıtan firmalardan ürün ve bitkisel destek hizmeti almayınız. Aksi durumlardaki mağduriyetlerinizde Kibarlı sorumluluk kabul etmemektedir.

Kibarlı

K3

  Kibarlı k3 Kibarlı firması tarafından formülüze edilmiş ve patenti alınmış bir üründür. Kibarlı Firması... 

150 TL
Detaylar Satın AL

Kibarlı

U1

  Kibarlı U1, Kibarlı güvencesiyle Kibarlı Firması Ve Farmakognozi bilim dalı uzmanları tarafından formülize... 

100 TL
Detaylar Satın AL

Kibarlı

S1

  Kibarlı S1 Kibarlı firması tarafından formülize edilmiş ve patenti alınmış bir üründür.   1 Kutu... 

100 TL
Detaylar Satın AL