kibarlı panax kibarlı panax

Glabra

 
Kibarlı Glabra, Kibarlı Doğal Sağlık Ürünleri güvencesiyle Kibarlı Firmasının ve Farmakognazi bilim dalı uzmanları tarafından formülüze edilmiş ve patenti alınmış bir üründür. Sindirim sistemi bozukluğuna yönelik bir takviye üründür. Genel Dağıtımı Kibarlı Pazarlama Ltd. Şti. tarafından yapılmaktadır.

glabra

 
Kibarlı Glabra, Kibarlı Doğal Sağlık Ürünleri güvencesiyle Kibarlı Firması ve Farmagognazi bilim dalı uzmanları tarafından formülüze edilmiş ve patenti alınmış bir üründür. Sindirim sistemi bozukluğuna yönelik bir takviye üründür. Genel Dağıtımı Kibarlı Pazarlama Ltd. Şti. tarafından yapılmaktadır.

 
Kibarlı Glabra nasıl kullanılmalı?
1 Kutu Kibarlı Glabra’da 60 tablet Glabra kapsül bulunmaktadır.
Kibarlı glabranın günde üç kez 8 saatte 1 tablet kullanılması tavsiye edilir.
Kibarlı Glabra’nın nasıl kullanmanız gerektiğiyle ilgili detaylı bilgiyi 0212 579 28 28 nolu danışma hattımızdan alabilirsiniz.

 
Kibarlı Glabra’yı kimler kullanmamalı?
Kibarlı Glabra’nın 12 yaş altındaki çocuklarda, hamileler ve emzirenler tarafından kullanılması tavsiye edilmemiştir.

 
Kibarlı Glabra kimyasal bir ilaç mıdır?
Değildir. Kibarlı güvencesiyle üretilen Kibarlı Glabra isimli ürününün içeriğinde herhangi bir kimyasal madde bulunmamaktadır. Kibarlı Glabra bitkisel bir karışımdan oluşur. Tarım Bakanlığı bitkisel ürünlerle ilgili olarak her dönem rutin kontrollerine devam etmektedir ve bugüne kadar Kibarlı Glabra isimli ürünüyle ilgili yapılan kontrollerde sakıncalı maddeye rastlanmamıştır.

 
KİBARLI Glabra’nın içeriği;
Meyan kökü ekstresi
Karahindiba ekstresi
Bitkisel magnezyum stearat

 
Kibarlı Glabra Bilgi Hattı: 0212 579 28 28

sipariş ver

Önemli Uyarı
Şuanda ziyaret etmiş olduğunuz websitesi, Kibarlı Bitkisel Ürünleri yetkili web adresidir. Kibarlı ürünleri faydalarını yazılı olarak anlatan ve endikasyon belirten web sitelerine itibar etmeyiniz.
Kibarlı Firması ile telefonda birebir görüşme imkanı sağladığını idda eden firmalardan herhangi bir Kibarlı ürünü temin etmeyiniz. Kendilerini “Kibarlı Anabayisi” yada “Kibarlı Genel Merkezi” olarak tanıtan firmalardan ürün ve bitkisel destek hizmeti almayınız. Aksi durumlardaki mağduriyetlerinizde Kibarlı sorumluluk kabul etmemektedir.

Kibarlı

Seretan

  Kibarlı Seretan, Kibarlı güvencesiyle Kibarlı Firması Ve Farmakognozi bilim dalı uzmanları tarafından formülize... 

150 TL
Detaylar Satın AL

Kibarlı

D1

  Kibarlı d1 Kibarlı firması tarafından formülüze edilmiş ve patenti alınmış bir üründür. Kibarlı D1,... 

150 TL
Detaylar Satın AL

Form Spring

Kibarlı Form Spring, Kibarlı firması tarafından formülüze edilmiş ve patenti alınmış bir gıda takviyesidir. FORM... 

100 TL
Detaylar Satın AL