kibarlı panax kibarlı panax

Neden Kibarlı?

10 yıldan beri bitkisel gıda takviyeleri sektöründe çalışıyoruz.

Türkiye’nin en büyük bitkisel destek ürünleri üreticisi olan Kibarlı, bu güne kadar binlerce kişiye hzimet vermiştir. Her geçen gün kendini yenileyen, %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet veren, güvenilir bir firmadır. Doğal ve sağlıklı yaşam” düsturu, geleneksel tıbbımızın çok özel formullerini insanımızla buluşturma azmimiz, naturel olanla insanımızı buluşturma gayretimiz bugünümüzü ve yarınımızı ifade etmektedir.

Kibarlı, ülkemizde bitkisel ürün alışveriş mantığında geliştirdiği bu zamana kadar görülmemiş bir yaklaşımla kullanıcılara büyük hizmetler sunmaktadır. Türkiye’de “şifalı bitkiler” kavramını en iyi şekilde anlatabilmek için büyük çaba harcayan firmamız, tüm bitkisel sektörüne önderlik etmekte ve bilgilendirme yapmaktadır.

Yüzde yüz doğal ürün ne demektir?

Kibarlı Doğal Sağlık Ürünleri, Türkiye’de bitkisel destek alanında adeta bir çığır açmıştır. Her bir ürüninde Yüzde yüz doğal olmaya ve halk sağlığını maksimum düzeyde korumayı kendisine şiar edinmiştir. Kibarlı Panax başta olmak üzere dağıtımını yaptığımız bitkisel destek ürünlerimizin tamamı, ilgili bakanlıklardan onlarca onay ve ruhsat almıştır.

Bugüne kadar yüzbinlerce vatandaşımız, kullandıkları ‘Kibarlı Panax’ ve diğer bitkisel destek ürünlerimizden büyük fayda gördüklerini ifade etmektedirler.

Bu fayda sebebiyledir ki, maşeri vicdanda bütün bitkisel ürünlerimizin, insanımız için faydalı bitkisel destek ürünü olduğu kanaatı ve kararı oluşmuştur.

Yüce Milletimiz ve insanlık, Kibarlı Panax ve diğer bitkisel ürünlerinden gördüğü faydaya şahittir.
Bu büyük oluşu ve bitkisel çığırı hazmedemeyenler, önce çok sayıda taklit ve sahte Panax’lar üreterek başta ‘Kibarlı Panax’ olmak ve bize ait bitkisel ürünlerin önünü kesmeye çalışmışlardır. Bu manada siz müşterilerimizi sahte ürünlere karşı uyarmaktayız.

Yardıma ihtiyacınız olduğu anda profesyonel destek

Onlarca ürün arasından sizin için doğru olana ulaşabilmeniz için 7/24 bütün call center çalışanlarımız hizmetinizdedir. Amacımız sadece ürün satmak değil, daha iyi yaşam şartlarına kavuşmanıza yardımcı olmaktır.

Kibarlı

E1

Kibarlı e1 Kibarlı firması tarafından formülüze edilen ve Kibarlı Doğal Sağlık Ürünleri tarafından üretilen... 

150 TL
Detaylar Satın AL

Kibarlı

Reishi Mant..

  Reishi Mantarı Kibarlı Doğal Sağlık Ürünleri tarafından üretimi yapılan ve Kibarlı firması tarafından... 

150 TL
Detaylar Satın AL

Kibarlı

Panax

  Kibarlı Doğal Sağlık Ürünleri tarafından üretilen Kibarlı Panax, Kibarlı firması tarafından formülüze... 

150 TL
Detaylar Satın AL