kibarlı panax kibarlı panax

Omega 3

 
Kibarlı OMEGA 3, Kibarlı Doğal Sağlık Ürünleri güvencesiyle Kibarlı Firması Ve Farmakognozi bilim dalı uzmanları tarafından formülüze edilmiş ve patenti alınmış bir üründür. Genel Dağıtımı Kibarlı Pazarlama tarafından yapılmaktadır.

 
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 24/07/2009 tarih ve 34-6976 sayılı izni ile üretilmiştir.Türk Gıda Kodeksine uygundur.

omega3

 
İçindekiler:
Balık Yağı (Trigliserid form) 1000mg, Balık yağından alınan EPA DHA

 
Kibarlı OMEGA 3 nasıl kullanılmalı?
1 Kutu Kibarlı OMEGA 3’de 100 tablet OMEGA 3 kapsül bulunmaktadır.
Kibarlı OMEGA 3’ün 12 saat arayla günde 2 tablet kullanılması tavsiye edilir.
Kibarlı OMEGA 3’in nasıl kullanmanız gerektiğiyle ilgili detaylı bilgiyi 0212 579 28 28 nolu danışma hattımızdan alabilirsiniz.

Kibarlı OMEGA 3 kimyasal bir ilaç mıdır?
Değildir. Kibarlı güvencesiyle üretilen Kibarlı OMEGA 3 isimli ürününün içeriğinde herhangi bir kimyasal madde bulunmamaktadır. Kibarlı OMEGA 3 bitkisel bir karışımdan oluşur. Tarım Bakanlığı bitkisel ürünlerle ilgili olarak her dönem rutin kontrollerine devam etmektedir ve bugüne kadar Kibarlı OMEGA 3 isimli ürünüyle ilgili yapılan kontrollerde sakıncalı maddeye rastlanmamıştır.

 
Kibarlı OMEGA 3 Bilgi Hattı: 0212 579 28 28 Kibarlı OMEGA 3’in nasıl kullanmanız gerektiğiyle ilgili detaylı bilgiyi 0212 579 28 28 nolu danışma hattımızdan alabilirsiniz.

sipariş ver

Önemli Uyarı
Şuanda ziyaret etmiş olduğunuz websitesi, Kibarlı Bitkisel Ürünleri yetkili web adresidir. Kibarlı ürünleri faydalarını yazılı olarak anlatan ve endikasyon belirten web sitelerine itibar etmeyiniz.
Kibarlı Firması ile telefonda birebir görüşme imkanı sağladığını idda eden firmalardan herhangi bir Kibarlı ürünü temin etmeyiniz. Kendilerini “Kibarlı Anabayisi” yada “Kibarlı Genel Merkezi” olarak tanıtan firmalardan ürün ve bitkisel destek hizmeti almayınız. Aksi durumlardaki mağduriyetlerinizde Kibarlı sorumluluk kabul etmemektedir.

Kibarlı

Omaflex

  Kibarlı Omaflex Kibarlı firması tarafından formülüze edilmiş ve patenti alınmış bir üründür. Kibarlı... 

150 TL
Detaylar Satın AL

Kibarlı

Glabra

  Kibarlı Glabra, Kibarlı Doğal Sağlık Ürünleri güvencesiyle Kibarlı Firmasının ve Farmakognazi bilim dalı... 

150 TL
Detaylar Satın AL

Kibarlı

H1

  Kibarlı H1, Kibarlı güvencesiyle Kibarlı Firması Ve Farmakognozi bilim dalı uzmanları tarafından formülize... 

150 TL
Detaylar Satın AL