kibarlı panax kibarlı panax

Seretan

 
Kibarlı Seretan, Kibarlı güvencesiyle Kibarlı Firması Ve Farmakognozi bilim dalı uzmanları tarafından formülize edilmiş ve patenti alınmış bir üründür. Genel Dağıtımı Kibarlı Doğal Sağlık Ürünleri tarafından yapılmaktadır.

 
KİBARLI Seretan’ın içeriği;
Zeytin yaprağı Sıvı Ekstraktı
İncir Meyve Sıvı Ekstraktı

 
Kibarlı Seretan nasıl kullanılmalı?
1 şişe Kibarlı Seretan’da 250 ml bulunmaktadır.
Kibarlı Seretan’ın kullanımı kişiye göre değişkenlikler gösterdiği için lütfen 0212 579 28 28 nolu danışma hattımızdan bilgi alınız

 
Kibarlı Seretan kimyasal bir ilaç mıdır?
Hayır, Kibarlı güvencesiyle üretilen Kibarlı Seretan isimli ürününün içeriğinde herhangi bir kimyasal madde bulunmamaktadır. Kibarlı Seretan bitkisel bir karışımdan oluşur. Tarım Bakanlığı bitkisel ürünlerle ilgili olarak her dönem rutin kontrollerine devam etmektedir ve bugüne kadar Kibarlı Seretan isimli ürünüyle ilgili yapılan kontrollerde sakıncalı maddeye rastlanmamıştır.

 
Kibarlı SERETAN Bilgi Hattı: 0212 579 28 28

sipariş ver

Önemli Uyarı
Şuanda ziyaret etmiş olduğunuz websitesi, Kibarlı Bitkisel Ürünleri yetkili web adresidir. Kibarlı ürünleri faydalarını yazılı olarak anlatan ve endikasyon belirten web sitelerine itibar etmeyiniz.
Kibarlı Firması ile telefonda birebir görüşme imkanı sağladığını idda eden firmalardan herhangi bir Kibarlı ürünü temin etmeyiniz. Kendilerini “Kibarlı Anabayisi” yada “Kibarlı Genel Merkezi” olarak tanıtan firmalardan ürün ve bitkisel destek hizmeti almayınız. Aksi durumlardaki mağduriyetlerinizde Kibarlı sorumluluk kabul etmemektedir.

Kibarlı

Seretan

  Kibarlı Seretan, Kibarlı güvencesiyle Kibarlı Firması Ve Farmakognozi bilim dalı uzmanları tarafından formülize... 

150 TL
Detaylar Satın AL

Form Spring

Kibarlı Form Spring, Kibarlı firması tarafından formülüze edilmiş ve patenti alınmış bir gıda takviyesidir. FORM... 

100 TL
Detaylar Satın AL

Kibarlı

Reishi Mant..

  Reishi Mantarı Kibarlı Doğal Sağlık Ürünleri tarafından üretimi yapılan ve Kibarlı firması tarafından... 

150 TL
Detaylar Satın AL